ABSOLUT VODKA

Kód: 133
Neohodnoceno
Značka: Absolut
549 Kč
Skladem

NAMRAŽENO! Dřív pil jsem krabicáky, teď jsem tváří vodky Absolut. Renne Dang se za tuto vodku nestydí a my také ne! Jedna z nejúspěšnějších vodek na trhu, jedinečný proces zpracování ozimé pšenice, kterému se říká kontinuální destilace a kterou praktikoval již od prvopočátku vodkový král Lars Olsson Smith.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost: 1l

Obsah alkoholu %: 40

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Složení: Vodka

Alergeny: 0

Skladování: Uchovávejte v suchu a chladu, nevystavujte přímému slunečnímu záření. 

Výrobce: 

V&S Absolut Spirits
Ahus
Švédsko

Distributor: 

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.
T.G.M. 57
360 01 Karlovy Vary

 

Vodka Absolut byla v současné podobě představena v roce 1979, ale její původ sahá až do roku 1879. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty. Vyrábí se v obci Ahus z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Tato metoda byla představena v 19. století králem vodek panem Larsem Olssonem Smithem. Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka.

Vodka Absolut je obilný destilát vyrobený z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát, čímž je zajištěna její dokonalá průzračnost. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty. Obsah alkoholu 40 %.