Objednávky přes telefon nebo online přes e-shop děkujeme! TEAM ALKO DOMŮ♥️

Beluga

Vodka Beluga je prémiová ruská vodka s maximálním důrazem na kvalitu a čistotu.

Obsahuje sladový alkohol té nejvyšší možné kvality a průzračnou artézskou vodu ze Sibiře. Beluga je vznešeným nápojem s ušlechtilou chutí i duchem.

Pozornost je věnována každému detailu. To se netýká pouze obsahu lahve, ale také samotného obalu. Ať už jde v případě Beluga Gold o zátku zalitou voskem, o ručně šité dárkové balení u Beluga Allure či o kovovou sošku jesetera bělugy, která je ručně vkládána na každou jednotlivou láhev. Právě posledně zmíněná ozdoba symbolizuje čistotu přírody – vodka Beluga totiž vzniká z přirozeného kvašení, bez syntetických příměsí, výsledkem je tudíž čistě přírodní produkt.

Právě zalití zátky voskem, které má umocnit důraz na zachování maximální čistoty až do momentu stočení do každé lahve, se pojí se slavným rituálem otevírání lahve Belugy Gold: přibaleným kladívkem se nejdříve rozbije vosk na hrdle lahve a štětečkem na protilehlém konci se pak očistí. Tento proces si návštěvníci užívají i v těch nejluxusnější barech světa.

Láhev s těžkým dnem byla navržena designérskou kanceláří prastarého francouzského výrobce koňaku. Je vyrobena z optického skla, aby maximálně vynikla průzračnost vodky uvnitř.

Pro milovníky vodky hraje klíčovou roli chuť. Ta je u vodky Beluga Noble zajištěna také třicetidenním odpočinkem po destilaci.

1 položek celkem
BELUGA VODKA Rozvoz alkoholu Praha
ZDARMAZDARMA
BELUGA VODKA
Vyprodáno
1 599 Kč

Na týhle vodce si dali hodně záležet. Vyrábí se z artézské vody ze sibiřských pramenů a speciálního sladu. Exkluzivita, která se rozhodně vyplatí. 

291

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem