Momentálně pro vás zkvalitňujeme naše služby, prosíme o strpení. Team ALKO DOMŮ❤️

Jack Daniel's

Jack Daniel's Tennessee Whiskey Old No. 7 je vyráběna podle originální receptu Jacka Daniela výhradně v Lynchburgu v Tennessee, kde byl založen jako první registrovaný lihovaru v USA roku 1866. 

Základem výroby Jack Daniel's je směs z 80 % kukuřice, 12 % sladového ječmene, 8 % žita. Důležitou roli hraje také pramenitá voda z vápencové jeskyně. Whisky se filtruje velmi pomalu přes dřevěné uhlí – proces „Charcoal Melloving” dodává whisky měkké, harmonické zakončení. Po dozrání ve vypálených dubových sudech je na světě pravá Tennessee Whiskey, která má krásnou jantarovou barvu a jedinečnou chuť. 

Legendární černobílou etiketu Jack Daniel's Tennessee Whiskey Old No. 7 zná každý a tahle lahev je taky vlajkovou lodí značky. Dalšími oblíbenými variantami jsou Jack Daniel's Honey, Jack Daniel's Apple a Jack Daniel's Fire. Kromě toho si od Jacka užijete také speciální edice jako jsou třeba Jack Daniel's Gentleman Jack, Single Barrel Select a další.

3 položek celkem
JACK DANIEL'S HONEY WHISKEY Rozvoz alkoholu Praha
649 Kč

Když se legendární Tennessee whiskey spojí s medovým likérem...

142
JACK DANIEL'S HONEY WHISKEY + 5x ORGANICS GINGER ALE Rozvoz alkoholu Praha
964 Kč –12 %
849 Kč

AKČNÍ PARTY SET ZA ZVÝHODNĚNOU CENU. Jack Daniel's Honey s Ginger Ale? Nevšední kombinace s parádní chutí. Vyzkoušeno, doporučujeme!

654
JACK DANIEL'S WHISKEY Rozvoz alkoholu Praha
649 Kč

Jack Daniel’s není bourbon, je to TENNESSEE WHISKEY.

139

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem