BAG IN BOX 3 LITRY MACABEO VERDEJO GRAN SELLO

Kód: 675
Tip
Neohodnoceno
Značka: Gran Sello
599 Kč
Skladem

Skvělé suché bílé víno a k tomu ještě ve třech litrech! Poměr cena výkon? Parádní!

Za nás ideální víno do letních parních dní, prostě bílé víno EASY TO DRINK. 

Chuť je svěží, s bohatou chutí a dobře vyváženo ovocnou kyselinou a dlouhým závěrem pečených, ale pikantních zelených jablek a nádechem minerality. 

Víno v krabici = nekvalitní víno? To se mýlíte! Krabicáky se prodávají furt. Ale nepleťte si ho s vínem rozlévaným pomocí upgradovaného potravinářského sáčku, který brání oxidaci vína v krabici, kterému se říká BAG IN BOX. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Země: Španělsko

Vinařství: Gran Sello

Odrůda: 60% Macabeo, 40% Verdejo

Obsah cukru: suché víno

Alkohol: 12,5%

 

Řada Gran Sello se zrodila v roce 2010, aby převedla 20 let vášně do vín nejlepších Tempranillo a hlavních španělských odrůd hroznů. Sdílením know-how 12ti vinařství v sedmi nejvýznamnějších španělských vinařských oblastech zahrnuje Gran Sello to nejlepší z iberijského poloostrova.
Vína vykazují výraz půdy a klimatu, splynutí s intenzivní vůní ovoce, což přináší eleganci a koncentraci plných čerstvých a vyvážených chutí. Vinice Gran Sello se nacházejí jihovýchodně od Madridu nedaleko Toleda v nadmořské výšce přes 737 metrů.
Tento region je považován za chladnější než zbytek středního Španělska, což umožňuje vyrábět čerstvější vína. Rodina vín Gran Sello má společný základ: nejméně 70% směsí je vyrobeno ze španělských odrůd hroznů.